Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Geliboluspor Kulüp Başkanı Altunay’dan Veda Yemeği

Geliboluspor Kulüp Başkanı Altunay’dan Veda Yemeği

Geliboluspor Kulüp Başkanı Tamer Altunay kongre öncesi bir yemek verdi.

Gelibolu?daki bir restaurantta verilen yemekte konuşma yapan Geliboluspor Kulüp Başkanı Tamer Altunay, 4 yıldır Gelibolu?da sadece futbolu değil, bir çok branşı ayağa kaldırarak, Türkiye şampiyonları yetiştirdiklerini belirterek, ?En başta da kulübe bir sosyal tesis kazandırdık. Bu çalışmalarımızda bize destek veren kaymakamımıza, belediye başkanımıza ve desteğini esirgemeyen herkese yönetim kurulum ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Önümüzde bir genel kurul var. Belki beraber olamayacağız, olmayabiliriz de. Tabi ki bu, spordan elimizi, ayağımızı çekiyoruz anlamına gelmesin. Desteğimiz devem edecek. Göreve gelecek arkadaşların bizden daha iyisini yapacaklarından eminim. Sporcularımı da aldıkları başarılarından dolayı kutluyorum? dedi

Yemeğe Kaymakam Namık Kemal Nazlı, Belediye Başkanı Mustafa Özacar, İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Üstün, İlçe Milli Eğitim Müdürü Haki Mutlu, Gelibolu Tersanesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aksoy, sporcular, daire müdürleri ve gazeteciler katıldı.

İHA

Filtreler:

Yorumunuz