Gemlik Ticaret Borsası Heyeti, Çanakkale Ticaret Borsasını Ziyaret Etti

13 Haziran 2015

Çanakkale Savaşlarının 100. Yılı dolayısıyla Gemlik Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özden Çakır, Meclis Başkanı Mustafa Doğan, Genel Sekreter Melih Karbay, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis üyelerinden oluşan heyet Çanakkale Ticaret Borsasını ziyaret etti.

Gemlik Ticaret Borsası Heyetine Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Salamon Halyo, Meclis Üyesi Sinan Erdoğan, Meclis Üyesi Sinan Yücel ve Genel Sekreter Sevcan Elver ev sahipliği yaptı.

“Aynı Ruh, Aynı Heyecan” kapsamında gerçekleştirilen ziyarette Çanakkale Ticaret Borsası’nda ortak bir toplantı gerçekleştirildi.

Toplantıda Gemlik Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özden Çakır konuşmasında “Çanakkale Zaferinin 100. Yılı dolayısıyla Çanakkale’de bulunmaktan ve Borsanızı ziyaret etmekten dolayı son derece mutluyuz. Ev sahipliğiniz için çok teşekkür ediyoruz” dedi. Başkan Çakır Gemlik Ticaret Borsasının faaliyetleri ve projelerini anlattı.

Çanakkale Ticaret Borsası Başkan Yardımcısı Salamon Halyo “2015 hem Çanakkale hem de ülkemiz için çok özel bir yıl. Destansı bir zafer olan Çanakkale zaferimizin 100. Yılında istedik ki tüm borsalarımızla Çanakkale’de buluşalım. Borsa olarak da bizler ülkemizdeki kardeş borsalarımızı ilimize 2015 yılında davet ettik. Müşterek toplantılarını Çanakkale’de yapmalarını istedik. Tüm dünyaya barış mesajlarının verildiği Çanakkale’mizde bizleri ziyaret etmeniz çok anlamlı ve önemlidir” dedi. Halyo Çanakkale Ticaret Borsası olarak yapılan faaliyetler ve projeler hakkında bilgi aktarımında bulundu.

Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Üyesi Sinan Erdoğan “Gemlik Ticaret Borsası’ndaki dostlarımızı Çanakkale’de ve Borsamızda ağırlamaktan dolayı büyük mutluluk duyduğumuzu ifade etmek istiyoruz. Çanakkale Savaşlarının 100. Yılı olan 2015 yılında kurumlar arasındaki bu işbirliğimizin çok daha anlamlı ve değerli olacağını düşünüyoruz” şeklinde konuştu. Zeytin ve Zeytinyağı Sektör temsilcisi Sinan Erdoğan heyete Çanakkale’deki Zeytin ve Zeytinyağı sektörü ile ilgili detaylı bilgiler verdi.

Toplantıda ortak sektör olan Zeytin ve Zeytinyağı sektöründe yaşanılan sorunlar ve çözüm önerileri dile getirildi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir