Genç Girişimciler Belediye Başkanıyla Buluştu

Genç Girişimciler Belediye Başkanıyla Buluştu
27 Ekim 2009

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Genç Girişimciler Topluluğu üyeleri Belediye Başkanı Ülgür Gökhan?ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette topluluk amaçları hakkında bilgi aktaran Genç Girişimciler Topluluğu Genel Başkanı Alper Vuralın yaptıları çalışmalar hakkında bilgi vererek, “Topluluk olarak üyelerimizin kişisel gelişimlerine çok önem veriyoruz. Bu kapsamda etkinlikler düzenliyoruz. Fakat salonlarımız yeterli gelmiyor. Daha fazla girişimci öğrenciye hizmet sunabilmek için 90.yıl Kültür Merkezini kullanmak istiyoruz? dedi. Siyasi, askeri ve idari alanda liderlik konferansları düzenleyeceklerini de vurgulayan Vuralın, gerçekleştirecekleri konferansa belediye başkanını da konuşmacı olarak davet etti.

Genel Başkan Yardımcısı Alptuğ Akkoca, Hasan Gülbay ve Utku Dinçel ise, belediyenin 90.Yıl Kültür Merkezi?nde gerçekleştireceği etkinliklerin önemine değinerek, Çanakkale Şehitlik Gezisi için lojistik destek istedi.
Üniversiteli girişimcilerin ziyaretinden duyduğu mutluluğu dile getiren Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ise başarılı çalışmalarından dolayı öğrencileri kutlayarak, ?Topluluk olarak üniversitedeki faaliyetlerinizin dışında Çanakkale’ye de hizmet etmeniz gerekli. Anneler Birliği, Engelliler Derneği ve diğer STK’larla işbirliğinde olup ortak projeler ortaya koymanız gerekir. Genç Girişimciler Topluluğunu yakından takip ediyorum ve çalışmalarınızı başarılı buluyorum. Sizlerden gelecek öneri ve isteklere açığız. 90. Yıl Kültür Merkezi’ni kullanabilirsiniz. Çalışmalarınıza gücümüzün yettiğince katkı sunacağız” dedi.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir