Genç Girişimciler Topluluğu Yenice MYO’da Çalışmalarına Devam Ediyor

Genç Girişimciler Topluluğu Yenice MYO’da Çalışmalarına Devam Ediyor
16 Ekim 2009

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi?nin en aktif topluluklarından biri olan ?Genç Girişimciler Topluluğu? Yenice MYO?da çalışmalarına devam ediyor.

Genç Girişimciler Topluluğu Yenice Meslek Yüksekokulu temsilciliği okulda stant açarak yeni gelen öğrencilere hem topluluğu tanıttılar, hem de topluluk bünyesine üye kaydı yaptılar. Yenice MYO Başkanı Ercan Ertan, Başkan Yardımcısı Hazak Altuntaş ve İdris Adam, Yenice MYO?da kurdukları stand ile bu yıl yeni gelen öğrencilere topluluğu tanıttılar. Tanıtım programında okulun tamamına yakınının topluluğun bir bireyi olmasını bekleyen Ercan Ertan, ?Gelecekte Türkiye?nin yeni dalgasını genç girişimciler oluşturacak. Kurtuluş projesinin reçetesi girişimciliktir sözünü öğrenci arkadaşlarımıza benimseterek onların ?İş arayan değil iş kuran? bireyler olarak yetişmesi için çaba sarf ediyoruz? dedi.

İHA

Yorumlar...
  • özlem
    26/12/2009 18:48

    genç girişimciler topluluğu tarafımdan yeni fark edilen bir sosyal çalışma ve paylaşma alanı..)))5 yıldır bu bölgede görev yapiyorum.bi şekilde tesadüfen varlığınızdan haberdar oldumm.çokta geç kalmış sayılmam::)bundan böle takipçinizimm ve belirtmek istiyorum ki eğitim gönüllüsü bir birey olarak ve bir eğitimci olarak; herseyden önce bir insani değer olarakk katkıda olabileceğim herhangi bir konu olabilirmi diye önce kendime sordum ve dedim ki evt::))neden olmasınkii::)))eğer sizlerde buna saygı duyarsanız onur duyarım.saygılarımla..Özlem AKDÜMBEK::))))

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir