Genç Kadın Son Yolculuğuna Gözyaşlarıyla Uğurlandı

Genç Kadın Son Yolculuğuna Gözyaşlarıyla Uğurlandı
23 Ocak 2012

Çanakkale’de, önceki gece babasının evinin çatısında elleri arkadan bağlı ve asılı halde bulunan genç kadın göz yaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı.

Edinilen bilgiye göre, İstanbul’da yaşayan Şebnem Zileli Görgün (33) ve eşi Yekta Onur Görgün, önceki akşam ailesini ziyaret etmek üzere Çanakkale’ye geldi. Şebnem Zileli Görgün, eşi ile birlikte geceyi babası Şahin Zileli’ye ait Tekke Sokağı üzerinde bulunan evinde geçirdi. Sabah kalktığında eşini yanında göremeyen Yekta Onur Görgün, evde de eşini bulamayınca durumu kayınpederi Şahin Zileli’ye iletti. Bütün aramalara rağmen ulaşılamayan Şebnem Zileli Görgün, akşam saatlerinde evlerinin çatı katında ölü olarak bulundu. Kadının ellerinin arkadan bağlı ve asılı vaziyette olduğu görüldü. Durumun emniyete bildirilmesinin ardından bölgeye savcı çağırıldı. Yapılan incelemelerin ardından ceset, Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

SON YOLCULUĞUNA GÖZYAŞLARIYLA UĞURLANDI
Bilkent Üniversitesi mezunu olan ve 1.5 yıllık evli olduğu öğrenilen Şebnem Zileli Görgün’nin cenazesi bugün öğle namazını müteakip Kurşunlu Camii’nde kılınan namazının ardından toprağa verildi. İstanbul Ticaret Odası’nda görevli olduğu öğrenilen eşi Yekta Onur Görgün cenazede güçlükle ayakta durdu.

Cenazeye, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, CHP Çanakkale milletvekilleri, ailesi ve vatandaşlar katıldı.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir