Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Genç Şef’in Başarıları Devam Ediyor

Genç Şef’in Başarıları Devam Ediyor

Çanakkale’nin Bayramiç ilçesinde ikamet eden Melih Çelik,Trakya Aşçılar Derneğinin düzenlediği yarışmalardan altın madalya ile döndü.

Çanakkale’nin Bayramiç ilçesinde ikamet eden Melih Çelik, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Datça Kazım Yılmaz Meslek Yüksek Okulunun aşçılık programından mezun oldu. Daha önce katıldığı yurt dışı ve yurt içi yarışmalardan başarılarla dönen Çelik, geçtiğimiz günlerde 7-8 Nisan tarihleri arasında Trakya Aşçılar Derneğinin düzenlemiş olduğu yarışmadan altın madalyalarla döndü. Çelik, yarışmada toplam da 2 altın, 2 gümüş 1 tane de ikincilik kupası alarak Çanakkale’yi en iyi şekilde temsil etti. Yarışma ardından konuşan Çelik; “Zor şartlar altında hazırlandığımız yarışmalarda bu ödülleri almak çok güzel bir duygu. Fakat maddi yönden bu tür yarışmalarda çok zorlanmaktayız. İsteğimiz bu yarışmalar için bize sponsor olabilecek kişi ve kurumlar aramaktayız” dedi. Bundan sonraki hedefi sorulan Çelik; “Daha geniş ve büyük kapsamlı olan yurt dışı yarışmalarına katılmak istediğini belirtti. Eğer sponsor bulunabilirse daha iyi işlere imza atacağımıza inanıyoruz” diye konuştu.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir