Gençlik Çalışmaları Birimi, Üniversitelilerle Bir Araya Geldi

24 Ekim 2016

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinin (ÇOMÜ) öğrenci topluluklarının temsilcileri, Belediye bünyesinde çalışmalarını yürüten Gençlik Çalışmaları Biriminin düzenlediği kahvaltı etkinliğinde bir araya geldi.
Belediye ve Üniversite arasında bir köprü olan, Çanakkale Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde kurulan Gençlik Çalışmaları Biriminin organize ettiği etkinlik Altın Yıllar Yaşam Merkezinde gerçekleştirilerek, gençlerin 65 yaş üzeri kıdemli kentlilerin vakit geçirdiği Merkezi tanıması hedeflendi. Etkinliğe Belediye Başkan Vekili Hüseyin Koç, Belediye Başkan Yardımcısı Rebiye Ünüvar, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Özlem Eryiğit, Gençlik Çalışmaları Birimi çalışanları ile üniversite bünyesinde bulunan öğrenci topluluklarının çok sayıda temsilcisi katıldı.
Belediye ve Üniversite arasındaki işbirliğinin arttırılması, birlikte çeşitli projelere imza atılması adına gerçekleştirilmesi planlanan çalışmalara yönelik düzenlenen etkinlik kapsamında gençlere, Altın Yıllar Yaşam Merkezi de gezdirilerek Merkez hakkında bilgiler verildi. Belediye Başkan Yardımcısı Rebiye Ünüvar, gençlerin zaman zaman Altın Yıllar Yaşam Merkezini ziyaret etmelerinin büyük memnuniyet yaratacağını belirterek, böylelikle kuşaklar arası diyaloğun da güçleneceğini kaydetti.
Etkinlik, gün içinde çeşitli söyleşiler ve motivasyon oyunları ile devam etti.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir