Gezgin Schicht, Bisikletiyle Harikalar Yarattı…

21 Temmuz 2016

Gittiği yerlerde artistik bisiklet gösterileri yapan 24 yaşındaki Isabelle Schicht’in, Çanakkale’deki gösterisi de görülmeye değerdi.

24 yaşındaki Isabelle Schicht, karavanı ile dünyayı geziyor. Yeni yerler keşfediyor ve yeni insanlar tanıyor. Almanya’da ailesi ile birlikte yaşayan ve 7 ülke sonrasında Türkiye’ye geldiğini söyleyen Schicht, burada da inanılmaz vakit geçirdiğini dile getiriyor ve ekliyor; “Türkiye, hep görmek istediğim bir yerdi. Ve o yüzden bende bir rota çıkardım. Karavanıma atladım ve yola koyuldum. İzmir, Kuşadası kesinlikle unutmayacağım bir yer. Türkiye’deki insanları da çok fazla sevdim”

1
Kendine Hayran Bıraktı!

İşte gittiği yerlerde en fazla iki hafta kalan Isabelle Schicht’in Türkiye’deki yolu ise son olarak Çanakkale’ye düştü. Bizde Schicht’in, bisikleti ile kordonboyunda yaptıklarını kameraya aldık.
1
Hareketler gerçekten görülmeye değerdi. 5 yıldır artistik bisiklet sporuyla ilgilenen ve giderek kendini geliştirdiğini söyleyen Schicht’in gerçekleştirdiği etkinlik, vatandaşlar tarafından uzun süre alkışlandı. Büyük beğeni topladı. Güzel bir gösterinin sonunda  onu tekrar yollara uğurlamak zorunda kaldık.

“Benim dünya görüşüm; sevgi ve yolculuk” diyen gezgin Isabelle Schicht’in, o muhteşem gösterisini sizde izleyin:

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir