Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Akkuş Görevinden Alındı

Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Akkuş Görevinden Alındı

Çanakkale Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Akkuş başka bir göreve atanmak üzere görevinden alındı.

Başbakan Yardımcılığı, Adalet, Bilim Sanayi ve Teknoloji, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Ekonomi, Gıda Tarım ve Hayvancılık, İçişleri ve Milli Eğitim Bakanlıklarında yapılan atamalar 10 Mayıs 2014 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Çanakkale Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Akkuş başka bir göreve atanmak üzere görevinden alındı.

GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI ATAMALARI
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında, Ordu İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Musa Sağlam, Trabzon İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Sabri Topbaş, Bilecik İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü İbrahim Alparslan Dankaz, Sinop İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Erol Saraçoğulları, Uşak İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mustafa Güngör, Gaziantep İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü İbrahim Yılmaz ile Çanakkale İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mustafa Akkuş başka bir göreve atanmak üzere bu görevlerinden alındı.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir