GMKA 2014 Yılı Mali Destek Programlarına Başvuru Süresi Cuma Günü Bitiyor

20 Şubat 2014

Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA)’nın 2014 Yılı için çıktığı Mali Destek Programlarına başvuru süresi 21 Şubat 2014 Cuma günü saat 20.00’de bitiyor.

GMKA’nın 2014 yılı için çıktığı 14 Milyon 200 bin TL bütçeli Mali Destek Programlarının başvuruları için sona gelindi. Balıkesir ve Çanakkale illerinde faaliyet gösteren KOBİ ve kar amacı gütmeyen kuruluşların başvurduğu programların başvurularının Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi (KAYS) üzerinden yapılması için verilen süre 21 Şubat Cuma günü saat 20.00’de tamamlanıyor.

Programlara başvuranların bu tarih ve saatten önce tüm bilgi girişlerini ve gerekli evraklarını sisteme girip KAYS’taki “Başvuru Tamamla” menüsündeki kontrolleri tamamlayarak bu menüdeki “Başvuru Tamamla” tuşuna basmaları gerekiyor.

Bu işlemi tamamlanan projeler için KAYS tarafından üretilen ve yetkili kişilerce her sayfası imzalanan proje başvuru dokümanlarının, destekleyici belgeler ile birlikte kapalı arşiv klasörü içinde Ajansın Balıkesir Merkez Ofisi ya da Çanakkale Yatırım Destek Ofisi’ne 28 Şubat Cuma günü saat 17:00’ye kadar ulaştırılması gerekiyor.

KAYS’a girilmeyen başvuru, kabul edilmeyecek
21 Şubat 2014 tarihinde belirtilen saate kadar KAYS üzerinden girişleri tamamlanmayan başvuru dosyaları Ajans tarafından kabul edilemeyecek. Ayrıca 28 Şubat 2014 tarihinde belirtilen saate kadar Ajansa iletilmeyen başvuru dosyaları, KAYS girişleri tamamlanmış olsa dahi Ajans tarafından kabul edilmeyecek.

Değerlendirme Süreci 3 Mart’ta başlıyor
Ajansa yapılan başvuruların ardından değerlendirme süreci başlıyor. Buna göre 3 Mart tarihinde başvuruların ön incelemesi ile başlayacak olan değerlendirme süreci sonunda başarılı projelerin ilanının 30 Mayıs tarihinde yapılması bekleniyor.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir