GMKA Çanakkale Toplantısı İÇDAŞ’ta Yapıldı

25 Mayıs 2012

Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) Yönetim Kurulu Yönetim Kurulu Aylık Toplantısını 24 Mayıs 2012 Perşembe Günü Çanakkale İÇDAŞ Çelik Tesislerinde gerçekleştirdi.

Toplantıya Balıkesir TSO Başkanı Mahmut Akgün Yavuz, Balıkesir İl Genel Meclisi Başkanı Ramazan Bahçavan, Çanakkale İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin, İÇDAŞ Genel Müdürü ve Çanakkale TSO Başkanı Bülend Engin, Ajans Genel Sekreteri Mustafa Gündoğan ile Çanakkale Valisi Güngör Azim Tuna katıldı.

Çanakkale Valisi Güngör Azim Tuna Başkanlığında gerçekleşen toplantı için İÇDAŞ tesislerine gelen Yönetim Kurulu üyelerini İÇDAŞ Genel Müdürü Bülend Engin karşıladı. Bekirli Süper kritik teknolojili 600 MW enerji santralinde Engin tarafından Çanakkale Valisi Tuna ve Yönetim Kurulu üyelerine tesis teknolojisi hakkında bilgi verildi. Engin panoramik platformdan tesisleri tanıtırken GMKA üyelerinin sorularını da cevapladı. Daha sonra İÇDAŞ Değirmencik Çelik tesislerine geçen ziyaretçilere köy kadınları tarafından Yörük çadırında hazırlanan gözleme ikram edildi.Vali Tuna ve GMKA yönetim kurulu üyeleri, Yörük çadırında gözleme pişiren köy kadınları ile sohbet etti.

İÇDAŞ Toplantı Binasında gerçekleşen GMKA toplantısında; Yönetim Kurulu üyeleri Ajans gündemindeki konuları görüşürken, olta balıkçısı Biga Kaymakamı Fatih Genel İÇDAŞ sahilinde kısa sürede içinde yüklü sayıda lüfer ve çinekop avlayarak bu konudaki ustalığını gösterdi. Ziyaret sırasında yaşanan bu renkli görüntülerin ardından Bülend Engin; bizzat kullandığı araçla Yönetim Kurulu üyelerine çelik tesislerini ve yatırım sahalarını tanıttı.

GMKA Yönetim Kurulu üyeleri fabrika gezisi sonrası tesislerden ayrıldılar.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir