Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
GMKA ile İŞKUR Arasında Teknik Destek Programı Sözleşmesi İmzalandı

GMKA ile İŞKUR Arasında Teknik Destek Programı Sözleşmesi İmzalandı

Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) ile Çanakkale Çalışma ve İş kurumu İl Müdürlüğü arasında Teknik Destek Programı sözleşmesi imzalandı. Toplantıda GMKA Koordinatörü Recai Başaran, GMKA Program Yönetim Birimi Uzmanı Petek Eğerci Coşkun ve İŞKUR İl Müdürü Ali Çalışkan ile proje ekibindeki İş ve Meslek Danışmanları hazır bulundu. Bölgedeki yerel aktörlerin bölgesel kalkınma açısından önem arz eden çalışmalarına uzman desteği sağlayan GMKA, destek için sunulan projeleri değerlendirek, başvurular arasından İŞKUR’un projesini kabul etti.

Sözleşmeyi imzalayan Çanakkale İŞKUR İl Müdürü Ali Çalışkan, İl Müdürlüğü personeli İş ve Meslek Danışmanları Şeyda Topuz, Ebru Şahin, Pınar Alev Ülger ve Handan Ersöz tarafından ajansın Teknik Destek programı kapsamında hazırlanan “Etkili İletişim Becerileri, Beden Dili, Motivasyon ve Stres Yönetimi” konulu eğitim projesi Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) tarafından kabul edildi. Çalışkan yaptığı açıklamada, iş yerlerinin en önemli kaynağının insanlar olduğunu ve çalışanların iletişim becerilerinin iyi olmasının hem onların daha mutlu olmalarına hem de iş yerinin daha etkili olmasına yarayacağını, projenin amacının hizmet kalitesini daha da öteye taşımak olduğunu, kurum olarak stresli ve zor bir görev yürüttüklerini, Teknik Destek kapsamında eğitim alacak personelin görevlerini yerine getirirken karşılaştıkları zorlukları daha kolay aşmalarının hedeflendiğini, sürekli iyileşme ve gelişme adına bu tip eğitim projelerin çok değerli olduğunu belirtti.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir