GMKA Sosyal Kalkınma Mali Destek Programı Başvuru Sonuçları Belli Oldu

GMKA Sosyal Kalkınma Mali Destek Programı Başvuru Sonuçları Belli Oldu
27 Ocak 2012

Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA)’nın 31 Ekim 2011 tarihinde çıktığı ve proje başvurularının 23 Aralık 2011’de tamamlandığı 2011 Yılı Sosyal Kalkınma Mali Destek Programı’na başvuran 123 projeden, Ajans tarafından desteklenecek projeler belirlendi. Değerlendirme süreçlerinden başarıyla geçen 39 proje Ajans’tan destek almaya hak kazandı. Başarı sınırı olan 65 puanın üzerinde puan alan ancak asil listeye giremeyen 9 proje ise yedek listede yer aldı.

Bu aşamadan sonra desteklenmeye hak kazanan başvuru sahiplerinden Balıkesir ve ilçelerinden başvuranlar için 2 Şubat Perşembe Saat 14.00’te Ajans hizmet binasında, Çanakkale ve ilçelerinden başvuranlar için ise 3 Şubat Cuma Saat 14.00’te Ajansın Çanakkale Yatırım Destek Ofisi’nde sözleşme sonrası proje uygulama aşamalarının anlatılacağı bir bilgilendirme toplantısı düzenlenecek.

Yapılacak bilgilendirme toplantısına yedek listede yer alan başvuru sahiplerinin de gelmesinin önemli olduğu, yedek listede yer alan projelerin asil listeye dâhil edilmesi durumunda sonradan bilgilendirme toplantısı yapılmayacağı önemle vurgulanıyor.

Projesi asil veya yedek listeye giremeyen ve düşük puan alma sebepleri hakkında bilgi almak isteyen Başvuru Sahiplerine yönelik olarak Nisan ayı içerisinde ayrıca bilgilendirme toplantısı yapılacak.

Desteklenmeye hak kazanan projeler için tıklayınız

Sosyal Kalkınma Mali Destek Programı sonuçlarının analizi için tıklayınız

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir