Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
GMKA Yönetim Kurulu Kasım Ayı Toplantısı Yapıldı

GMKA Yönetim Kurulu Kasım Ayı Toplantısı Yapıldı

Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA)’nın karar organı olan Yönetim Kurulu’nun her ay gerçekleştirdiği olağan toplantısı, Balıkesir’de bulunan GMKA merkez binasında yapıldı.

Toplantıya GMKA Yönetim Kurulu Başkanı ve Balıkesir Valisi Ahmet Turhan, Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Çanakkale Valisi Ahmet Çınar, Yönetim Kurulu Üyeleri Balıkesir Belediye Başkanı İsmail Ok, Balıkesir İl Genel Meclisi Başkanı Ramazan Bahçavan ile Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülend Engin ve GMKA Genel Sekreter Vekili Ekrem Özşen katıldı.

Toplantıdan önce Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA)’na gelen Balıkesir Valisi Ahmet Turhan ve Çanakkale Valisi Ahmet Çınar, GMKA çalışanlarını ziyaret ederek, Genel Sekreter Vekili Ekrem Özşen’den Ajans binası hakkında bilgi aldılar.

GMKA’dan toplantı hakkında yapılan açıklamada olağan ajans gündeminin görüşülerek gerekli kararların alındığı bildirildi.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir