GMKA’ya İlk Proje Başvurusu Yapıldı

14 Şubat 2015

Güney Marmara Kalkınma Ajansı’nın 31 Aralık’ta ilan ettiği 3 Mali Destek Programı için ilk başvuruları yapıldı. Sosyal Kalkınma Mali Destek Programına yapılan ilk proje başvuruları Balıkesir’de bulunan bir birlik ve kamu kurumu yaptı.

Güney Marmara Kalkınma Ajansı’nın en büyük destek mekanizmalarından biri olan mali destek programları için geri sayım sürüyor. 13 Mart Cuma günü saat 20.00’de Kalkınma Ajansları Yönetim sistemi üzerinden başvuru süresi dolacak mali destek programları için ilk proje başvurusu Balıkesir’den geldi.

13 Şubat Cuma günü Sosyal Kalkınma Mali Destek programı için Balıkesir Hizmet Binası’na yapılan başvuru Program Yönetim Birimi uzmanları tarafından teslim alındı. Bir birlik ve bir kamu kurumu adına yapılan proje başvuruları hakkında detay verilmedi.

Son başvuruya 1 aydan az kaldı
Öte yandan 13 Mart Cuma günü Saat 20.00’de dolacak olan başvuru süresine 1 aydan daha az bir süre kaldı.

31 Aralık’ta çıkılan İktisadi Kalkınma, Küçük Ölçekli Altyapı ve Sosyal Kalkınma Mali Destek Programları için belirtilen tarih ve saate kadar Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi (KAYS) üzerinden başvurularını tamamlamaları gerekiyor.

KAYS girişleri tamamlanan projeler için KAYS tarafından üretilen ve yetkili kişilerce her sayfası imzalanan proje başvuru dokümanlarının, destekleyici belgeler ile birlikte kapalı arşiv klasörü içinde Ajansın Balıkesir Merkez Ofisi ya da Çanakkale Yatırım Destek Ofisi’ne 20 Mart saat 17.00’ye kadar ulaştırılması gerekiyor.

[gmka.org.tr]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir