Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Gökçeada Ormanlarında Doğa Yürüyüşü

Gökçeada Ormanlarında Doğa Yürüyüşü

Çanakkale’nin Gökçeada ilçesinde kaymakamlık, orman işletme şefliği ve bir tabiat gezi dergisinin organizesiyle doğa yürüyüşü düzenlendi.

?Ormanı sevgi korur? anlayışıyla gerçekleştirilen doğa yürüyüşü ile Gökçeada’nın Marmaros ormanlarının zengin flora ve faunası ile Marmaros şelalesinin eşsiz güzelliği görüldü. Gezi ekibi Tepeköy köyündeki 6 asırlık çınarın gölgesinde yemek molası verdi. Taş yapılarıyla ünlü Dereköy köyündeki eski zeytinyağı fabrikası, eskiden kullanılmış olan çamaşırhane ile Gökçeada Orman İşletme Şefliği Orman Deposu gezilip görüldükten sonra 20 kişilik gruplar halinde Marmaros’a doğa yürüyüşü yapıldı. Toplam 200 kişinin iştirak ettiği etkinlikte katılımcılar Gökçeada’nın benzersiz parkurlarını kekik kokuları eşliğinde adımlayarak, tarihi güzellikleri ile Marmaros’un denizle buluşan eşsiz güzellikteki ormanlarını görme fırsatını yakaladı.

İHA

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir