Gözde Spor: “Nike Halı Saha Ligi Başlıyor!”

Gözde Spor: “Nike Halı Saha Ligi Başlıyor!”
01 Mart 2010

Çanakkale’de dahil olmak üzere 59 merkez ve 86 halı sahada gerçekleşecek olan Nike Halı Saha Ligi’ne bu sezon 48 bin futbolseverin katılması hedefleniyor.

Son başvuru tarihi olan 19 Mart 2010?u sakın kaçırma!

Son katılım tarihi 19 Mart 2010 olan Nike ve Türkiye Futbol Federasyonu tarafından organize edilen, Hastanebayırı Gençlik Spor Kulübü sahasında oynanacak Nike Halı Saha Ligi?ne katılmak isteyenler www.nikefootball.com adresine girerek ön kayıt formunu eksiksiz doldurarak en yakın Nike kayıt noktasına (Gözde Spor Mağazaları) gidip, 80 TL (Kişibaşı 10 TL) takım katılım bedeli ödeyerek başvurularını tamamlayabiliyorlar.

Takımın fikstürdeki yeri, oynayacağı saha ve maç saatleri gibi bilgiler 24 Mart’tan itibaren organizasyonun websitesinden ve 444 6 NHL (444 645) numaralı telefondan öğrenilebilecek.

Herkesten çok iste. Tarihi sen yaz.

Halı sahada bugüne kadar neler için oynadın? Gazozuna, baklavasına, keyfine, belki de sadece spor olsun diye! Şimdi halı sahada bambaşka bir hedefin var. Çünkü burada akıttığın her damla ter, yaptığın her fedakarlık ve verdiğin her nefes kupa için!

15-19 ve 20-35 yaş kategorilerinde, 6 as 2 yedek olmak üzere toplam 8 kişiden oluşacak takımların katılımıyla gerçekleşecek Nike Halı Saha Ligi’nde maçlar grup turunda puan, eleme turlarında ise eliminasyon sistemiyle oynanacak. 15’er dakikalık 2 devre halinde oynanacak maçlarda beraberlik halinde seri penaltı atışlarına geçilecek.

27 Mart’ta başlayarak 2 Mayıs’a kadar devam edecek olan grup maçları sonunda birinci olan takımlar eleme turuna katılmaya hak kazanacak. Saha finallerinin ardından 13 -14 Mayıs’ta bölge finalleri oynanacak. Daha sonra 22- 23 Mayıs tarihlerinde 14 bölge şampiyonun mücadele edeceği Süper Bölge Finalleri oynanacak, Türkiye final maçları ise 5-6 Haziran’da İstanbul’da gerçekleşecek. Finale kalan 8 takım final günü öncesi Türkiye Futbol Federasyonu antrenörlerinin yönetiminde özel bir kampa girecek.

Nike Halı Saha Ligi final maçları sonucu şampiyon olan takım, elemelerden çıktığı halı sahada bir senelik bedava üyelik ve Nike Futbol koleksiyonundan ürünler de kazanacak.

Organizasyonda kullanılacak tüm halı sahalar Türkiye Futbol Federasyonu tarafından bir sertifika sistemine tabii tutulup, imkan ve kabiliyetlerine göre derecelendirilmekteler. Türkiye Futbol Federasyonu önümüzdeki aylarda Nike Halı Saha Ligi’nin yaygınlaşmasına paralel olarak Türkiye çapındaki tüm halı sahaların standartizasyonu, derecelendirilmesi ve sertifikalandırılması konusunda çalışmalarını sürdürecek.

Kayıt Yeri: Gözde Spor Mağazaları
Kemalpaşa Mahallesi. Değirmenlik Sokak No: 4 – ÇANAKKALE
TEL.: 213 78 02 – Emine SARIBAŞ (0541 401 00 17)

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir