Gümüşçay’da Atıksu Arıtma Tesisi Belediyeye Devredildi

11 Mayıs 2012

İller Bankası A.Ş. Bursa Bölge Müdürlüğü ile Gümüşçay Belediyesi tarafından kontrolörlüğü yapılan, İşletmesini Öztekin Grup İnşaat Lojistik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin yaptığı Atıksu Arıtma Tesisi’nin işletilmesi 09 Mayıs 2012 Çarşamba günü itibarıyla Gümüşçay Belediyesi’ne devredildi.

İller Bankası A.Ş. Genel Müdürlüğü’nden Müd. Sevinç Deniz, Tek. Uzm . / Mak. Müh. Orhan Yılmaz, Tek. Uzm. / Çev. Müh. Münevver Kılıçoğlu, İller Bankası A.Ş. Bursa Bölge Müdürlüğü’nden Müdür Ekrem Ayti, Tek. Uzm / Elk. Müh. Hıdır Ayyıldız, Çanakkale Halk Sağlığı Müdürlüğü’nden Çev. Müh. Mücella Elgün, Çev. Sağ. Tek. Yıldırım Soysal ve Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı’dan oluşan heyetle Atıksu Arıtma Tesisi’nin geçici kabulü yapılarak tesisin sorumluluğu, kontrolü ve işletilmesi Gümüşçay Belediyesi’ne devredildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı, “Bugün itibarıyla atık su arıtma işlemini teslim alıyoruz. İller Bankası ve yüklenici firmasından bölgemizin ilk ve tek su arıtması tesisi bölgemize hayırlı olsun. Ankara?dan yöneticiler ve yüklenici firma burada, ben hepsine yaptıkları hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Atık su arıtma tesisini yapan Öztekin Grup İnşaat’ın sahibi Hakkı Öztekin yaptığı açıklamada, “Başta İller Bankası olmak üzere Gümüşçay Belediyesi?ne ve çalışanlarına biz bugüne kadar gösterdikleri yardımlar için çok teşekkür ediyoruz. Biz de taahhütlerimizi zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirme fırsatı bulduk. Gümüşçay halkına hayırlı olsun diyorum” diye konuştu.

Ç! & İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir