Gümüşçay’da Halı Saha Sevinci

Gümüşçay’da Halı Saha Sevinci
05 Eylül 2009

Çanakkale?nin Biga ilçesine bağlı Gümüşçay beldesinde belediye tarafından yaptırılan halı sahanın açılışı törenle yapıldı.

Belediye tarafından yaptırılan halı saha açılışının düzenlenen turnuva ile yapıldığını belirten AK Parti Çanakkale Milletvekilli Mehmet Daniş ve Müjdat Kuşku finalistlere de ödüllerini verdi. Törende bir konuşma yapan AK Parti Çanakkale Milletvekili Müjdat Kuşku, Gümüşçay?da amatör spor kulübünün daha faal olması gerektiğini belirterek, halı sahanın Gümüşçaylı gençlerin spor yeteneğini kamçılayacağını ve beldenin artık faal olarak amatör liglerde mücadele etmesi gerektiğini vurguladı. Milletvekili Mehmet Daniş ise Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı?yı seçimlerin ardından geçen süre boyunca verdiği sözleri tutmasından ötürü tebrik etti.

Konuşmaların ardından turnuva sonunda şampiyon olan Hacıköyspor?a kupasını AK Parti Çanakkale Milletvekili Mehmet Daniş verirken, Biga Belediye Başkanı Mehmet Özkan da şampiyon takıma madalyalarını takdim etti. Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı da birincilik para ödülünü takım kaptanına verdi.

Yapılan konuşmalar ve ödül töreninin ardından ise halı sahasının kerdelesi kesilerek resmi olarak hizmete açıldı. Halı sahanın açılış kurdelesini kesen milletvekilleri saha içinde şampiyon takımın kalecisine penaltı atarak bu anı ölümsüzleştirdi.

Organizasyona Milletvekilleri, Biga ve belde belediye başkanlarının yanı sıra işadamı Davut Doğan, Çanakkale AK Parti kadın kolları ve gençlik kolları başkanları ile MHP Biga İlçe Teşkilatı Başkanı Mehmet Ali Çetin de katıldı.

İHA

Yorumlar...
  • ismail can akan
    13/03/2010 06:32

    Helal oılsun sizede bu yakışır!

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir