Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Güzelyalı’da Resim Sergisi

Güzelyalı’da Resim Sergisi

Çanakkale merkeze bağlı Güzelyalı köyünde hanımların oluşturduğu ?Atölye Nar?, 2009 resim sergisi ile eserleri sanatseverlerin beğenisine sundu.

Yedisi bayan, biri erkek olmak üzere 8 resim sevdalısından oluşan ve atölyelerine bereket, paylaşım, çoğalma gibi esinlenmelerden yola çıkarak ?Nar? adını veren grubun sergisi büyük beğeni topladı. Köy Muhtarlığı Azası Ahmet Sarı?nın yaptığı sergi açılışında birbirinden güzel eserleri beğeni ile izleyen vatandaşlar hayranlıklarını gizleyemedi. Özellikle ?Güzelyalı? konulu resimler başta olmak üzere birçok konuda 60 resmin bulunduğu sergide eserlerin ağaçlar arasına gerilen balık ağlarına iliştirilerek beğeniye sunulması dikkat çekti.

Sergi sırasında açıklamalarda bulunan ?Atölye Nar? üyeleri, Güzelyalı Muhtarı Hasan Sağlam ve muhtarlığın kendilerine hem çalışmalarını yapmaları, hem de sergileme mekanı ve ışıklandırma sağlaması nedeni ile çok yardımcı olduğunu söyleyerek teşekkür etti.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir