Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Hacılar Köyü, Servis Araçları İçin Güzergah İstiyor

Hacılar Köyü, Servis Araçları İçin Güzergah İstiyor

Çanakkale?nin Çan ilçesine bağlı Hacılar köyüne muhtarlık tarafından alınan iki minibüs için güzergah oluşturulması isteniyor.

Hacılar Köyü Muhtarı Mustafa Yıldız, köy muhtarlığına aldıkları servis araçları ile ilgili kararın Çan İlçe Trafik Komisyonu?ndan geçtiğini ve İl Trafik Komisyonu?nda yapılan görüşmeler neticesinde konunun bir alt komisyona havale edildiğini söyledi. Muhtar Yıldız, yerindelik denetimi yapılmak üzere komisyona sevk edilen köy servis araçları için Çanakkale?den komisyon üyelerinin köylerine gelerek Hacılar yol güzergahı ile ilgili yerindelik denetimi yapacağını belirterek, ?Bu konunun büyük bir ihtimalle önümüzdeki hafta içinde çözüme kavuşacağını ümit ediyorum. Yetkililerle yaptığımız görüşmelerde kendilerinin en kısa zamanda köyümüze geleceklerini öğrendik. Çanakkale İl Encümeni ve İl Genel Meclisi üyelerimiz de bu işin takipçisi oluyorlar. Önümüzdeki hafta içinde köy servis araçlarımızı Hacılar Köyü halkının hizmetine sunmak istiyoruz? dedi.

İHA

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir