Halk Eğitim Kursiyerlerinden Huzurevine Ziyaret

10 Şubat 2010

Çanakkale Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü tarafından Esenler mahallesinde açılan giyim kursuna katılan kursiyerler Çakader Daniş Acar Huzurevi?ni ziyaret etti.

Ziyarete bir konuşma yapan Çanakkale Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Hamit Saygılı, il merkezinde açılan kurslardan birinin de huzurevinde gerçekleştirildiğini ifade ederek, ?Huzurevinde daha önce de bazı kurslar açmıştık. Şimdi de yine burada kalan huzurevi sakinlerine yönelik el sanatları kursunu açtık. Boş zamanlarını değerlendirip el becerilerini geliştirmek isteyen huzurevi sakinlerine yönelik açtığımız kursumuza katılanları Esenler mahallesindeki giyim kursuna katılanlar ziyaret etmek istedi. Bizler de bu kapsamda buraya gelerek huzurevi sakinleri ile bir araya gelip onların dertlerine ve sevinçlerine ortak olduk. Huzurevinde kalanların sadece belirli günlerde değil, diğer günlerde de hatırlanmasından yanayız? dedi.

Huzurevi Müdürü Aydın Özden de yaptığı konuşmada Halk Eğitim Merkezi?nin huzurevi sakinlerine gösterdiği yakın ilgiye teşekkür etti. Ziyaret Huzurevi sakinlerinden Mehmet Tarcan?ın okuduğu şiirlerle sona erdi.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir