Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Haluk Levent’ten unutulmaz konser

Haluk Levent’ten unutulmaz konser

Çanakkale Belediyesi, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’ni kente yakışır biçimde kutladı. Çanakkaleli bu yıl Haluk Levent’i Cumhuriyet Meydanı’nda ağırladı. Haluk Levent, konserinin gelirini ise Yeni Zelanda’daki cami saldırılarında hayatını kaybeden Müslümanlar için bağışladı.
Yaklaşık 20 bin kişinin izlediği konserde Haluk Levent’in şarkılarına hayranları da eşlik etti. Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, “İşte Çanakkale bu!” dedi.

“Yeni Zelanda İle Çanakkale Arasında Yıllardan Beri Bir Köprü Oluşmuş”

Haluk Levent, konserin bir bölümünde; “Yeni Zelanda’da terörist faaliyeti sonrasında öldürülen Müslümanlar için yardım toplanıyor. Dedik ki, niye Çanakkale konserimizin gelirini vermiyoruz. Yeni Zelanda’ya aslında bir anlamı da var. Yeni Zelanda ile burası
arasında yıllardan beri bir köprü oluşmuş” dedi.

“Mustafa Kemal Atatürk ve Şehitlerimize Borçluyuz”

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, “Eğer bu ülkede, bu kentte kardeşçe, barış içerisinde özgürce yaşayabiliyorsak bunu Mustafa Kemal Atatürk ve şehitlerimize borçluyuz. Şimdi bu güzel zaferin sonunda bir etkinlik düzenlememiz gerekir, kutlamamız gerekir. E, peki kim olmalı diye düşündüğümüzde ilk aklımıza gelen Haluk Levent. Özellikle Yeni Zelanda’daki şehit olmuş Müslüman kardeşlerimize bu konserin gelirini bağışlamış olması sözde değil, özde insan olduğunu gösteriyor. İşte Çanakkale bu! Çanakkale böyle insanlara layık. Onun için teşekkür ediyorum. Kırmadı, geldi” diye konuştu.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir