Harmanlık Üretici ve Kooperatifler Pazarı için Kura Çekimi Gerçekleştirildi

Harmanlık Üretici ve Kooperatifler Pazarı için Kura Çekimi Gerçekleştirildi
27 Ağustos 2021

Çanakkale Belediyesi'nin tarımsal üretimi ve yerel kalkınmayı desteklemek amacı ile hayata geçirdiği projelerine bir yenisini daha katıyor.

Çanakkale Belediyesi'nin tarımsal üretimi arttırmak ve yerel kalkınmayı sağlamak amacı ile ürettiği projelerden biri olan ve 4 Eylül 2021 tarihinde açılması tasarlanan Harmanlık Üretici ve Kooperatifler Pazarı için kura çekimi düzenlendi. 27 Ağustos 2021 Cuma günü Pazar alanında düzenlenen kura çekimine Belediye Başkan Yardımcısı M. İrfan Mutluay, üreticiler ve kooperatif temsilcileri katılımda bulundu. Kura çekimi öncesinde Pazar alanı ve pazarda yapılacak uygulamalara ilişkin üreticilere bilgi edindirmede bulunan Mutluay, kura çekiminin nasıl yapılacağını da anlattı.

Mutluay'ın konuşması sonrası düzenlenen küre çekimi ile 89 üretici, 10 kooperatif ve 7 el sanatları üreticisinin kentlilere hizmet vereceği peronlar tespit edildi. Kura çekiminin ardından Başkan Yardımcısı Mutluay, üretici ve kooperatif temsilcilerinin sorularını yanıtlarken, isteklerini de dinledi.   

www.canakkale.bel.tr
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir