Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Hasta Muayene Ederken Hayatını Kaybetti

Hasta Muayene Ederken Hayatını Kaybetti

Çanakkale’de Özel Anadolu Hastanesi’nde Cildiye doktoru olarak görev yapan Ahmet İskender Arat (62) hasta muayene ederken geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

İHA muhabirinin edindiği bilgiye göre Çanakkale Özel Anadolu Hastanesi’nde Cildiye doktorluğu yapan Ahmet İskender Arat (62) sabah saatlerinde hastalarını muayene etmeye başladı. Muayene sırasında aniden fenalaşan Doktor Arat’a ilk müdahaleyi Dahiliye Doktoru İbrahim Savaş yaptı. Diğer doktor arkadaşlarının da kısa sürede olay yerine gelerek müdahalede bulunduğu Ahmet İskender Arat (62) yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Dr. Arat’ın Anadolu Hastanesi dışında daha önce Bandırma Özel Hastanesi’nde de görev yaptığı ve son olarak Çanakkale Anadolu Hastanesi’nde çalıştığı öğrenildi. Bursa Mudanya doğumlu olan Dr. Arat’ın Çanakkale’yi çok sevdiği ve burada yaşayıp burada ölmeyi düşündüğü ve bu sebeple de cenazesinin memleketi yerine Çanakkale’ye defnedilmesini vasiyet ettiği öğrenildi. Evli ve 3 çocuk babası olan Ahmet İskender Arat (62) ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Çanakkale Şehir Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

İHA

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir