Haydi Çocuklar Tatile…

Şebnem Göksel
15/06/2015
15 Haziran 2015

Çanakkale Belediyesi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Esenler, Barbaros ve Troia Sosyal Yaşam Evlerinde çocuklar için yaz etkinlikleri başlıyor.
Çocukların yaz tatillerinde eğlenebilecekleri faaliyetlerin yanı sıra, eğitsel anlamda gelişimlerini destekleyen, yeni arkadaşlıklar kurmalarını sağlayan pek çok etkinlik bulunuyor. Sosyal, kültürel ve sportif aktivitelerle dolu dolu hazırlanan program kapsamında kentli çocuklar; Jimnastik, Satranç, Masa Tenisi, Oyunca Atölyesi, Sanatsal Atıştırmalar, Kentimin Tarihine Zaman Yolculuğu Yapıyorum, Benim Müzik Aletim, Uygulama Mutfağı, Takı Tasarımı, Yüzme, Resim, Barış Kültürü ve Çevre Bilinci, Geri Dönüşüm Çalışmaları, Alçı Çalışması ve Ebru Atölyesi gibi pek çok kurs ve atölye çalışmasından ücretsiz olarak yararlanabilecek.
29 Haziran 2015 Pazartesi günü başlayıp, 28 Ağustos 2015 Cuma günü sona erecek olan kurs ve atölye çalışmaları hakkında bilgi sahibi olmak ve etkinliklere katılmak için Barbaros, Esenler veya Troia Sosyal Yaşam Evi’ne başvurmanız yeterli.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir