Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Haydi Çocuklar Tatile…

Haydi Çocuklar Tatile…

Çanakkale Belediyesi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Esenler, Barbaros ve Troia Sosyal Yaşam Evlerinde çocuklar için yaz etkinlikleri başlıyor.
Çocukların yaz tatillerinde eğlenebilecekleri faaliyetlerin yanı sıra, eğitsel anlamda gelişimlerini destekleyen, yeni arkadaşlıklar kurmalarını sağlayan pek çok etkinlik bulunuyor. Sosyal, kültürel ve sportif aktivitelerle dolu dolu hazırlanan program kapsamında kentli çocuklar; Jimnastik, Satranç, Masa Tenisi, Oyunca Atölyesi, Sanatsal Atıştırmalar, Kentimin Tarihine Zaman Yolculuğu Yapıyorum, Benim Müzik Aletim, Uygulama Mutfağı, Takı Tasarımı, Yüzme, Resim, Barış Kültürü ve Çevre Bilinci, Geri Dönüşüm Çalışmaları, Alçı Çalışması ve Ebru Atölyesi gibi pek çok kurs ve atölye çalışmasından ücretsiz olarak yararlanabilecek.
29 Haziran 2015 Pazartesi günü başlayıp, 28 Ağustos 2015 Cuma günü sona erecek olan kurs ve atölye çalışmaları hakkında bilgi sahibi olmak ve etkinliklere katılmak için Barbaros, Esenler veya Troia Sosyal Yaşam Evi’ne başvurmanız yeterli.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir