Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Hayvan Hakları Savunucularından Belediye Başkan Yardımcısı Ali Sürücü’ye Ziyaret

Hayvan Hakları Savunucularından Belediye Başkan Yardımcısı Ali Sürücü’ye Ziyaret

HAYTAP Federasyonu Basın Sözcüsü Şule Baylan, Ayvalık Hayvan Hakları Derneği Başkan Yardımcısı Şölen Balcı Kılıç, Çanakkale Çevre ve Sokak Hayvanları Derneği Üyesi Prof. Dr. Niyazi Balcı ve Çanakkale Belediyesi Veterineri Cemali Ünlü Belediye Başkan Yardımcısı Ali Sürücü’yü makamında ziyaret etti.

Ziyarette çalışmaları hakkında bilgiler veren federasyon üyeleri, rutin olarak il ve ilçe hayvan bakım evlerini ziyaret ettiklerini belirtti ve belediyelerle ortak çalışmalar gerçekleştirerek daha verimli çalışmalar yapmak istediklerinin ifade ettiler. Federasyon üyeleri ayrıca Çanakkale Belediyesi hayvan bakım, tedavi ve rehabilitasyon merkezinden de övgüyle söz ettiler.

Belediye Başkan Yardımcısı Ali Sürücü ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek “Sokak hayvanları ile ilgili belediye olarak yaptığımız çalışmaların yanı sıra sizlerle de her zaman ortak çalışmalar gerçekleştirmekten memnuniyet duyarız” dedi.

[canakkale.bel.tr]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir