Herkesin İçinde Kendini Boşluğa Bıraktı…

20 Ağustos 2016

Çanakkale’de 6 katlı binanın çatısına çıkan 97 doğumlu A. B., herkesin gözü önünde kendini boşluğa bıraktı.  İtfaiyenin açtığı hava yastığına düşen A.B. ölümden döndü.

Olay bugün saat 12.15 sıralarında gerçekleşti. Yalı Caddesi üzerindeki bir binanın çatısına çıkan kişiyi gören vatandaşlar durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, öncelikle emniyet şeridi çekerek çatıda bulunan A.B. (19) adlı vatandaşın yanına gittiler. Bu sırada olay yerine gelen itfaiye ekipleri hava yastığını açarak önlem aldılar.

2

Çabalar Sonuçsuz Kaldı!
4
1

Uzun süre elindeki telefonu bırakmayan ve kız arkadaşına ulaşmaya çalıştığı öğrenilen A.B., polisin ikna çabalarına da yanıt vermedi. Herkesin gözü önünde elindeki telefonu bırakan A.B., daha sonra kendini  6 katlı binadan boşluğa bıraktı. 19 yaşındaki genci ise itfaiyenin açtığı hava yastığı kurtardı. Ayrıca düşmenin şiddeti ile yol kenarında bulunan ışıklandırmalarında kırıldığı görüldü.
6
3

Öte yandan Çanakkale Devlet Hastanesi Acil Servisi’ne kaldırılan A.B.’nin travma geçirdiği ve durumunun giderek iyiye gittiği bildirildi.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir