Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
“Hoş Gelişler Ola” Sahnelendi

“Hoş Gelişler Ola” Sahnelendi

Çanakkale Belediyesi tarafından düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında “Hoş Gelişler Ola” adlı oyun Süleyman Demirel Konferans Salonunda izleyenleri ile buluştu.

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve eşi Hale Gökhan’ın da izleyenler arasında bulunduğu oyunda Utku Erişik yaklaşık üç saat süren tek kişilik performansı ile Kurtuluş Savaşı yıllarını ve bu yılların kahramanlarını slaytlar eşliğinde anlattı. Hoş Gelişler Ola izleyenleri; 89 yıl öncesinde Mustafa Kemal Atatürk’ün ışık tuttuğu yolda canlarını hiçe sayarak bağımsızlık mücadelesi veren; kadını, erkeği, genci, yaşlısıyla kazanılan ve tüm uluslara örnek olan kahramanlıklarla dolu Kurtuluş Savaşına götürerek milli duygularımızı bir kez daha canlandırdı. Gecenin sonunda Belediye Başkanı Ülgür Gökhan Utku Erişik’e çiçek takdim ederek, başarılarının devamını diledi.

[Medya Hedef]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir