Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Hot Döner Çanakkale Şubesi Açıldı

Hot Döner Çanakkale Şubesi Açıldı

Özel soslu Hatay döneri yapan Hot Döner’in Çanakkale’deki ilk şubesi açıldı.

Hot Döner Çanakkale Şubesi Açıldı

Türkiye, Almanya, İspanya ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti olmak üzere dört ülkede otuz şubede hizmet veren Hot Döner‘in hafta sonu düzenlenen töreninde Çanakkale’deki ilk şubesininin açılışı yapıldı. Barbaros Mahallesi Şekerpınar Mevki, Çetin Sokak’ta açılan Hot Döner Cafe & Bistro’nun açılışında konuşan Hot Döner Çanakkale şubesi yöneticisi Ersin Uzun; “Tüm dostlara, arkadaşlarıma ve aileme teşekkür ederim. Bu güzel günde beni yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum. Öncelikle biz Hot Döner’de sizlere Hatay mutfağının vazgeçilmezi olan soslu döneri, sabırla seçilmiş malzemeleri ile birlikte kendine özgü bir lezzetle sunuyoruz. Hatay dönerini seven herkesi, Daha Lezzetli Döner’i tatmak ve sosumuzu denemek üzere Hot Döner’e davet ediyoruz. Açılışa ve öğrencilere özel indirimlerimiz mevcut. Ayrıca gece saat 3-4’e kadar açık olan şubemiz sabah 9’da açılıyor. Tüm fastfood ürünleri burada bulabilirsiniz. Kışın günde sadece bir çeşit çorba çıkaracağız. Kafede, bilardo, tavla ve dart gibi daha çok öğrenciler ve gençlere yönelik hizmetlerimiz var” dedi.

Hot Döner Çanakkale Şubesi Açıldı

Açılışta konuşan İhsan Uzun ise; “Sevgili dostlarım ve değerli arkadaşlarım, hepiniz bu açılışa hoş geldiniz. Oğlumun kafesini açmak bana nasip oldu. Kendisine teşekkür ediyor ve bol kazançlar diliyorum. Çanakkale halkına, yöre adına bol kazançlar getirir umarım” diye konuştu.

Hot Döner Çanakkale Şubesi Açıldı

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir