Hüseyin Akif Terzioğlu Bahar Kupası Satranç Turnuvası Tamamlandı

Hüseyin Akif Terzioğlu Bahar Kupası Satranç Turnuvası Tamamlandı
03 Haziran 2013

Hüseyin Akif Terzioğlu İlkokulu / Ortaokulu Bahar Kupası Satranç Turnuvası bugün oynanan karşılaşmalar ve ardından düzenlenen ödül töreniyle sona erdi. Turnuvanın gerçekleşmesini sağlayan Okul Müdürü Cemal KORKUT ödül töreninde turnuvayı geleneksel hale getirmek ve geliştirmek istediklerini belirtti ve turnuvaya katkı sağlayan Uysal Marketlerine, Okul Aile Birliği üyelerine, İzmir, Balıkesir ve Bursa’dan gelen katılımcılara teşekkür etti.

Turnuvada ilk üç dereceler şu şekilde oluştu;
– 10 Yaş Bayan kategorisinde tüm maçlarını kazanan Zevcan Nur MUTLU birinci olurken, 5 puanlı sporculardan Buse Nisa ŞAPDENİZ ikinci ve Elif Naz DURSUN üçüncü oldu.
– 10 Yaş Genel kategorisinde turnuvaya İzmir’ den katılan Atakan Mert BİÇER 5,5 puanla birinci olurken, Ahmet Çağrı AYENGİN 5 puanla ikinci ve Ömer Fatih ADIYAMAN aynı puanla üçüncü oldu.
– 14 Yaş Genel kategorisinde Ayça AKSOY 5,5 puanla birinciliği elde ederken, son tur aralarında oynadıkları zorlu maç berabere biten 5 puanlı sporcular Kayra KAMER ikinci ve Ozan ÖNAL üçüncü oldu.
– Kategorilerde dereceye giren sporculara kupa ve madalyaların yanında tablet, mp4 çalar, mp3 çalar ve satranç takımları hediye edildi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir