Hüseyin Babacanoğlu, AK Parti Çanakkale İl Başkanlığına Adaylığını Açıkladı

29 Mart 2012

Çanakkale İl Genel Meclisi Üyesi Hüseyin Babacanoğlu, Nisan ayı içerisinde yapılacak kongrede il başkanlığına aday olduğunu belirterek, “Partiyi partiden yöneten bir yönetim anlayışı için göreve talibim” dedi.

Parti binasında gerçekleştirilen toplantıda il başkanlığına adaylığını açıklayan Hüseyin Babacanoğlu, “Partimizin başarısı, halkımızın öncelikleri ve isteklerinin karşılığı olmasındandır. Çünkü AK Parti’yi halkımız kurdu. Onu 3 dönemdir iktidar yapanda yine halkımızdır. Elbette ki burada en önemli büyük pay başta sayın Başbakanımız, milletvekillerimiz, bugüne kadar görev yapmış tüm teşkilat mensuplarımızındır. Mevcut il başkanımız Muzaffer Kutlu’ya ve ekibine de katkılarından, özverilerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Biz bu hizmet yarışında partililerimizle, milletvekillerimiz Mehmet Daniş ve İsmail Kaşdemir ile uyum içinde, aşkla, şevkle, gayretle çalışarak, sorumluluğun ve altına gireceğimiz yükün ağırlığını bilerek, memleketimizin derdini dert edinip bu yolda Allah’ın yardımı ve izniyle devraldığımız bayrağı daha yukarı taşımak için bu millete hizmetkar olmak için adayız” dedi.

Hüseyin Babacanoğlu, AK Parti’nin yaptığı hizmetlerin Çanakkale’de iyi anlatılmadığını da belirterek, “Bu konuda Çanakkale’de bir eksiklik var. Partimizin yaptığı eğitimden sağlığa bütün hizmetler vatandaşlarımıza yeterli şekilde anlatılmıyor. Bu hizmetleri daha iyi anlatmak için il başkanlığına adayım. Ayrıca partiyi partiden yöneten bir yönetim anlayışı için göreve talibim. Yönetim kadrosu da bu şekilde olmalı. Tabandan tavana kadar bir ağabeylik yapacak il başkanı olmak için adayım” dedi. AK Parti’nin Çanakkale’de ilk yerel seçimlerde belediye başkanlığını kazanmak istediğini de belirten Hüseyin Babacanoğlu, “Ancak ne var ki şuan partide böyle bir heyecan yok. Yeni bir heyecan lazım. Gerçekten belediye başkanlığını kazanabilmemiz için yenilik ve değim şart” dedi.

AK Parti Çanakkale İl Kongersi 14 Nisan 2012 Cumartesi günü yapılacak.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir