Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Huzurevinde Anlamlı Kutlama!

Huzurevinde Anlamlı Kutlama!

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Halkla İlişkiler Topluluğu üyeleri; Kepez Huzurevi’nde doğum günü gelen kişiler için pasta kestiler, onlara hediyeler sundular.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nin halka yönelik etkinlikler yapan Halkla İlişkiler Topluluğu, Kepez’de bulunan Çanakkale Valiliği Çanakkale Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti. Ziyarette, ekim ayı içerisinde doğum günü olan 6 kişi için pasta kesildi. Pasta kesiminin ardından, topluluğun komitesi tarafından kendi harçlıklarından temin edilen çeşitli armağanlar sunuldu.
Huzurevi sakinleri kendileri için yapılan sürprizden çok mutlu olduklarını belirtirken, öğrenciler ise yaşlı vatandaşlara yönelik etkinliklerini devam ettireceklerini belirtti. Çanakkale Özsüt işletmecisi Ömer Faruk Ataç’a pasta katkıları nedeniyle teşekkür eden öğrenciler, kısıtlı imkanlarla fakat büyük bir motivasyonla insanlar için çalıştıklarını aktardılar.
2
Topluluk akademik danışmanı Gökhan Bayram ise huzurevindeki konuşmasında “Huzurevi ve dışındaki yaşlılarımız için hemen hemen her hafta birşeyler yapmaya çalışıyoruz. Bu ne ilk ne son gelişimizdir. Büyüklerimizin mutluluğuna vesile olan öğrencilerimize teşekkür ediyor, yaşlılarımıza uzun ömür diliyorum.” dedi. Öğrenciler daha sonra ise yürümeye elverişli huzurevi sakinlerine eşlik ederek Turhan Mildon Kültür Merkezi’nin açılışı ve Golden Horn Brass Konserine geçti.

1

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir