Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
İÇDAŞ Çalışanları ‘Sıfır Kaza Projesi’ İçin Tek Yürek Oldu

İÇDAŞ Çalışanları ‘Sıfır Kaza Projesi’ İçin Tek Yürek Oldu

Çanakkale’nin Biga ilçesine bağlı Karabiga beldesinde kurulu bulunan İÇDAŞ Çelik Enerji Tersane ve Ulaşım Sanayi A.Ş tesislerinde binlerce çalışan sıfır kaza projesini başlatmak için bir araya geldi.

İÇDAŞ tarafından başlatılan ve Türkiye’de iş dünyası tarafından büyük ilgiyle izlenen projenin amacının sağlıklı ve güvenli bir iş ortamı oluşturmak olduğunu belirten İÇDAŞ Haddehaneler Müdürü Ömer Faruk Özdemir, “Her arkadaşımız aldığı eğitimle bu projenin gönüllüsüdür. Haddehaneler olarak bu projeyi başarıyla uygulayacağımıza inancım tam” dedi.

Biga Haddehane 5 Müdürü Murat Öztürk ile Biga Metal-İş sendikası Şube Başkanı Osman Akkurt ve Biga Tesisler Direktörü Doğan Kenet de yaptıkları konuşmalarda projenin başarıya ulaşması için gereken her desteği vereceklerini belirttiler.

Törene İÇDAŞ tesislerinde bini aşkın çalışan katıldı. Yağan yağmura aldırmayan İÇDAŞ çalışanlarından Haddehane 5 Vardiya Amiri Cengiz Kiraz, Merdane ve Kasa Ustaları Yusuf Oluş ile Mürsel Çiftçi sıfır kaza projesini bizzat sahiplenerek uygulayacaklarını belirterek, İÇDAŞ’ın çalışma hayatına verdiği önemi takdirle karşıladıklarını söylediler.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir