İÇDAŞ Sporcuları WINDSURF Yarıyıl Kupası’nda Dereceye Girdi

İÇDAŞ Sporcuları WINDSURF Yarıyıl Kupası’nda Dereceye Girdi
06 Şubat 2014

30 Ocak- 3 Şubat 2014 tarihleri arasında İzmir’in Urla ilçesinde düzenlenen Türkiye Yelken Federasyonu Windsurf Yarıyıl Kupası’nda İÇDAŞ Spor Kulübü elde ettiği derecelerle yarışmaya damgasını vurdu.

İSO 500 listesinde Türkiye’nin 9’ncu büyük firması olan İÇDAŞ, başarılı faaliyetlerini spor alanında da ispat etmeye devam ediyor. İÇDAŞ, Ali Rıza Mete Yelken Kulübü, Balıkadamlar, Galatasaray, Fenerbahçe, Yüzüncü Yıl, Çeşme Altı, Aktif, Yeni Foça olmak üzere toplam 9 büyük takımın ve 57 sporcunun katıldığı Windsurf Yarıyıl Kupası’nda, İÇDAŞ’ın 2 başarılı sporcusu dereceye girerek Çanakkale’ye haklı bir gurur yaşattılar.

Çanakkaleli gençlere sporu sevdirmeyi ve sporu bir yaşam şekli haline getirmeyi hedeflemiş olan İÇDAŞ Spor Kulübü’nün geçen yıl açtığı sörf branşının sporcu ve eğitmenleri, disiplinli ve tempolu çalışmalarının karşılığını, elde ettikleri derecelerle almış oldu. İÇDAŞ Spor Kulübü sporcularının diğer alanlarda olduğu gibi sörf dalında da kısa surede güzel başarılar elde etmiş olması, geleceğe çok daha umutla bakılmasını sağladı.

Windsurf Yarıyıl Kupası’nda;
İÇDAŞ Spor Kulübü sporcularından Duru GÜNDOĞMUŞ, Techno U13 sınıfı kızlarda Türkiye Birincisi olurken genel klasmanda Türkiye İkincisi oldu.
İÇDAŞ Spor Kulübünün diğer bir başarılı sporcusu olan Berkay OKUMUŞ ise raceboard erkeklerde Türkiye üçüncüsü oldu.

2014 yılına, Windsurf Yarıyıl Kupasında kazandıkları derecelerle başarılı bir giriş yapan İÇDAŞ Spor Kulübü sporcu ve eğitmenleri, tüm yılın bu şekilde başarılarla dolu geçeceğinin sinyallerini de vermiş oldu.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir