İÇDAŞ Yelkencileri Gençlik Kupası’na Damgasını Vurdu

İÇDAŞ Yelkencileri Gençlik Kupası’na Damgasını Vurdu
14 Mayıs 2014

İÇDAŞ yelkencileri, Türkiye Yelken Federasyonu’nun düzenlediği Gençlik Kupası Yelken Yarışları’na damgasını vurdu.

Gençlik Kupası Yelken Yarışları, Optimist-Raceboard klasmanlarında 10-11 Mayıs 2014 tarihleri arasında Çanakkale İÇDAŞ Spor Kulübü ev sahipliğinde yapıldı. Lapseki Yelken, Çanakkale Yelken ve Çanakkale İçdaş Spor Kulüplerinden 30 sporcunun katıldığı yarışlar renkli görüntüler oluşturdu. İÇDAŞ yelkencileri, kendi kategorilerinde kupalara ambargo koydu.

Optimist Genel klasmanında Çanakkale İÇDAŞ Spor Kulubü sporcuları ilk 3’te yer aldı. Bu kategoride İda Aynimah Demir birinci, Ahmet Arda Yılmaz ikinci, Doğa Deniz Çıkman üçüncü oldu.

Optimist Kız kategorisinde ise Çanakkale İÇDAŞ Spor Kulübü yelkencisi İda Aynimah Demir birinci, bir diğer İÇDAŞ yelkencisi Doğa Deniz Çıkman da ikinci oldu. Optimist Junior Genel kategorisinde İÇDAŞ sporcularından Tutkun Önver ikinci, Vesile Zulal Türkoğlu üçüncü oldu.

İÇDAŞ yelkencisi Vesile Zulal Türkoğlu, Optimist Junior Kız kategorisinde de ikinci olma başarısını gösterdi.

EN CENTİLMEN SPORCU İÇDAŞ’DAN
Yarışmada ‘Optimist En Centilmen Sporcu’ ödülüne ise İÇDAŞ yelkencisi Ayça Ece layık görüldü.

Raceboard Kadın kategorisinde de ilk üç sırayı İÇDAŞ sporcuları aldı. Gülce Koca birinci, Zeynep Türkoğlu ikinci, Nefise Çoban ise üçüncü oldu.

İÇDAŞ sporcuları Raceboard Erkek kategorine de damgasını vurdu. İÇDAŞ sporcuları bu kategoride de ilk üç sırayı alma başarısını gösterdiler. Doruk Gerçel birinci, Miray Şakı ikinci, Baran Dağıstan ise üçüncü oldu.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir