İÇDAŞ Yelkencileri Sertifikalarını Aldı

İÇDAŞ Yelkencileri Sertifikalarını Aldı
15 Temmuz 2013

Çanakkale İÇDAŞ Spor Kulübü yelken yaz okulunun 17 Haziran-12 Temmuz tarihleri arasında temel yelken ve denizcilik eğitimini tamamlayan birinci dönem öğrencileri eğitimlerini tamamlayarak sertifikalarını aldı.

Çanakkale İÇDAŞ Spor Kulübü yelken yaz okulunun 17 Haziran-12 Temmuz tarihleri arasında temel yelken ve denizcilik eğitimini tamamlayan 1.dönem öğrencileri eğitimlerini tamamlayarak sertifikalarını aldı.Sertifikalarını Biga?nın Kemer köyünde bulunan Antik Şehir Parion?daalan öğrenciler daha sonra İÇDAŞ Çelik Enerji Tersane ve Ulaşım Sanayi A.Ş. tesislerini gezdiler.

Ziyarette, İÇDAŞ Biga Tesisleri Direktörü Fuat Erkan Tekin ve ekibinin karşıladığı öğrencilere, İÇDAŞ A.Ş. ile ilgili genel bilgiler içeren sinevizyon sunumunun ardından öğle yemeği ikram edildi.Tesisin büyüklüğü ve gördükleri çeşitlilik karşısında hayretler içinde kalan öğrenciler, balık yetiştirme tesisi, reverseosmos (deniz suyundan içme suyu üretim tesisi), enerji üretim tesisi, çelikhane, tersane ve besi çiftliğini yetkililer eşliğinde ilgiyle gezerekbu çalışma alanlarının işleyişi hakkında bilgiler aldılar. Tesisin büyüklüğü ve gördükleri çeşitlilik karşısında etkilenen öğrencilere besi çiftliği ziyaretlerinde minik saksılarda yetiştirilen ipek çiçeklerinden armağan edildi. Öğrenciler, gerçekleştirilen mini teknik gezi sayesinde büyük bir tesisi tanıma imkânı bulduklarını ve keyifli bir gün geçirerek sertifikalarına kavuşmanın sevincini yaşadıklarını söylediler.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir