İÇDAŞ’ın Genç Yüzücüsü İsrail’den Başarıyla Döndü

İÇDAŞ’ın Genç Yüzücüsü İsrail’den Başarıyla Döndü
28 Mayıs 2013

Açık Su Yüzme Milli Takımı kadrosunda yer alan Çanakkale İÇDAŞ Spor Kulubü’nün genç yüzücüsü Asilay Selçuk, Türkiye’yi İsrail’de başarıyla temsil etti.

Yüzme Federasyonu tarafından Milli Takım antrenörü olarak görevlendirilen Çanakkale İÇDAŞ Spor Kulübü Baş Antrenörü Engin Sönmezoğlu başkanlığındaki yüzücü kafilesi İsrail’de gerçekleştirilen LEN Open Water Swimming Cup ? 1. ayağına katıldı.

Açık Su Yüzme Milli Takımı kadrosunda yer alan Çanakkala İÇDAŞ Spor Kulubü’nün genç yüzücüsü Asilay Selçuk ile birlikte kafilede yer alan İrem Damar (Enka Spor K.), Berkhan Sakal (ferdi) ve Aytunç Tulukçuoğlu (ferdi),Türkiye’yi uluslararası arenada başarıyla temsil ederek yurda döndü. İÇDAŞ Spor Kulübü Yöneticileri, Türkiye’yi uluslararası arenada başarıyla temsil eden, Milli Takıma girmiş sporcularını ve antrenörlerini tebrik ederken; tüm sporcularınïn velilerine de vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkürlerini sundu. Çanakkale İÇDAŞ Spor Kulübü Baş Antrenörü Engin Sönmezoğlu da “Alınan bu başarılı sonuçlarda, spora ve bizlere desteklerini esirgemeyen İÇDAŞ camiasına Kulùbümùz sporcuları ve şahsım adıma teşekkür ederim” dedi.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir