İÇDAŞ’ta Çiçekli Kutlama

08 Mart 2013

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlaması İçdaş Değirmencik ve Bekirli tesislerinde çalışan bütün bayan çalışanlara çiçek sunularak gerçekleştirildi.

Bekirli Tesislerinde Santral Tesis Direktörleri Osman Çelikdemir ve Ali Kemal Türker tarafından tesislerin bayan çalışanlarına çiçek sunulurken, Değirmencik tesislerinde Çelik Tesisleri Direktörü Fuat Erkan Tekin ile Personel İdari Şefi Av. Zafer Gökhan Aydoğan bayan personele frezyalardan oluşan çiçek buketlerini takdim ederek bütün kadınların bu anlamlı gününü kutladı.

Kadın işgücünün üretime katılmasının toplumun temel taşı olan aile yapısını güçlendirdiği gibi işyerinde saygın ve verimli bir çalışma ortamına katkı sunduğunu belirten Tekin; “8 Mart Dünya Kadınlar Gününde İÇDAŞ ailemizin kadınlarına çiçek sunarak onlara verdiğimiz değeri ve duyduğumuz saygıyı ifade etmek istedik. Gelişmiş ülkeler kadınların işgücüne katılım oranlarının yüksekliğiyle öne çıkmaktalar.İÇDAŞ çalışanları içinde bayan çalışan sayımız her yıl katlanarak artmakta.Türk Kadını toplumsal değerlerimizin güvencesi olduğu gibi artık üretim gücümüze de güç katmaktadır.” dedi.

İş yerinde Dünya Kadınlar Gününde bir buket çiçekle karşılanmanın çok güzel bir duygu olduğunu belirten Çevre Mühendisi Hilal Kocaeren “kadınların dünyasında çiçekler çok anlamlı. Çok mutlu olduk. Çiçeklerle onurlandırıldığımız için bütün bayan çalışan arkadaşlarım adına İÇDAŞ yönetimine teşekkür ediyorum” dedi.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir