Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
İÇDAŞ’tan Ücretsiz Satranç Kursu

İÇDAŞ’tan Ücretsiz Satranç Kursu

İÇDAŞ Spor Kulübü, çocukların kişisel gelişimlerine yardımcı olabilmek amacıyla kulüp bünyesinde ücretsiz satranç kursu hizmeti vermeye başlıyor.

Bireyin bütün yeteneklerini kullanabildiği ve geliştirebildiği satranç oyunu, hayal gücünü ve üç boyutlu kavrama yeteneklerini geliştirirken, sayısal ve sözel yetenekleri artırıyor ve eleştirel ve yaratıcı düşüncenin edinilmesine yardımcı oluyor. İÇDAŞ Spor Kulübü Satranç Okulu, 07?14 yaş aralığında ve her seviyeden tüm çocuklara ücretsiz katılabilecekleri satranç eğitimlerine başlıyor. İÇDAŞ Spor Kulübü’nün hocası ve Milli Takım Antrenörü Doğa Göksel nezaretinde, 2013?2014 eğitim yılı 2. dönem başında başlayacak olan kurs, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası İş Merkezi 20 numaralı Çanakkale İÇDAŞ Spor Kulübü Satranç Okulunda gerçekleştirilecek. Kursa katılım için kulüp genel merkezinden katılım formunu doldurmak ve sporcu kimlik fotokopisi sunmak yeterli olacak.

İÇDAŞ Spor Kulübü Genel Merkezi: İsmetpaşa Mah. İnönü Cad. Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası No: 141 Kat 2 Daire 8 Çanakkale Emniyet Müdürlüğü Karşısı

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir