!f² Filmleri Çanakkale’de İzleyiciyle Buluştu

24 Şubat 2013

!f2 için seçilen beş film, !f İstanbul’un son üç günü olan 22-23-24 Şubat 2013 tarihlerinde, İstanbul ile aynı zamanda Çanakkale Yalı Hanı’nda gösterime sunuldu.

31 Kentle Beraber Eş Zamanlı Olarak Çanakkale’de
Ece Ayhan Sivil Girişimi’nin organizasyonuyla gerçekleştirilen !f² Film Festivali’ne katılımın yoğun olduğunu belirten etkinlik koordinatörü Seçkin Ertün, “!f2, bir festival tarafından dünyada ilk kez gerçekleştirilen ‘alternatif dağıtım ve paylaşım’ projesi. Bu yıl dördüncü kez düzenleniyor. Çanakkale’de bu sene yaklaşık 300 kişinin katıldığı !f2 film gösterimlerine her geçen yıl ilgi artıyor. 31 kentle beraber eş zamanlı olarak düzenlenen bu etkinlikte sinemaseverlerle birlikte heyecanımızı paylaştığımız keyifli bir haftasonu geçirdik. Emeği geçen herkese ve tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz.” dedi.

Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız filmler festivali !f İstanbul’un “!f2: İstanbul’dan Canlı” projesi kapsamında Savaş Cadısı, Anlattığımız Hikayeler, Biz Birliğiz: Hacktivistlerin Hikayesi, Benim Çocuğum ve Öldürme Eylemi isimli beş filmden oluşan bir seçki izleyicilerle buluştu. !f2 filmleri dördüncü senesinde, İstanbul’daki izleyicilerle aynı anda Anadolu’da 26 şehrin yanı sıra Lefkoşa, Gümrü, Erivan, Kudüs ve Ramallah’daki izleyicilere ulaştı.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir