Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
İğnesiz Botoks Çanakkale’ye Geldi…

İğnesiz Botoks Çanakkale’ye Geldi…

Çanakkale’ye daima ilkleri getiren Ayperi Güzellik’ten bir yenilik daha…

İğnesiz Botoks

İğnesiz Cilt Yenileme Sistemi Türkiye ile aynı anda Çanakkale’de Ayperi Güzellik’te gerçekleştirilecek. Ayperi Güzellik uzmanlık yeni uygulamalarını şu sözlerle aktarıyor:

“Bu iğnesiz botoks sistemi diğer uygulamalara göre daha fazla kalıcılığı ve doğallığı olan aynı zamanda 4 mevsim kullanılabilen bir sistemdir. Bu sistem epidermik biyoyenileme, bio canlandırma ve cilt yenileme yapmakta olup aynı anda 7 farklı etki göstermektedir. Bu etkiler; GERME, YENİLEME, RENK DENGELEME, NEMLENDİRME, ANTI-AGING, BİO CANLANDIRMA, ANTİOKSADAN KORUMA, sağlamaktadır. Bu sistemin kullandığı yerler; Kronolojik ve foto yaşlanma, Renk düzensizlikleri ve lekeler, Elastikiyet kaybı, Aktif akne ve Yaralı dokulardır. Bu sistem; yüzeysel tahriş yapmadan, cildi içerden besleyerek, problemleri cilt altından başlayarak onaran ve bu şekilde cilt yaşlanma etkilerinin yavaşlamasına yardımcı olan bir sistemdir.”

İğnesiz Botoks

Filtreler:

Yorumlar

İğnesiz Botoks Çanakkale'ye geldi... - Çanakkale Çanakkale Ayperi Güzellik, Epilasyon ve Kişisel Bakım Merkezi (22/10/2018 18:21)

[…] İğnesiz Botoks Çanakkale’ye Geldi… […]

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir