İhtiyaç Fazlası Öğretmenlerin Başvuruları 23 Eylül’de Sona Eriyor!

21 Eylül 2016

Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü, ihtiyaç ve norm kadro fazlası öğretmenlerin yer değişimi ile ilgili duyuruda bulundu.

Milli Eğitim Bakanlığı Norm Fazlası Öğretmenleri ilgilendiren resmi yazının açıklanmasının ardından, Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü’de Merkez okul, kurum müdürlükleri ve ilçe milli eğitim müdürlüğüne resmi yazı gönderdi. İhtiyaç fazlası öğretmenlerin başvurularının 23 Eylül 2016 tarihine kadar alınacağını belirten yazıda, konuyla ilgili detaylı açıklamaların Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnternet sayfasından takip edileceği belirtildi.
Ayrıca İl Milli Eğitim Müdürü Zülküf Memiş imzalı yazıda şu ifadelere yer verildi; “Başvuruda bulunan öğretmenlere ait başvuru formu, (EK-1) hizmet puan kartı (başvuruların son günü esas alınarak) ve ilçe Milli Eğitim Müdürlüklerine tespit edilen norm fazlası öğretmenlerin isim listesi ile birlikte Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları (Atama) birimine teslim edilecektir. Söz konusu duyurunun norm kadro fazlası öğretmenlere imza karşılığı duyurulmasını ve duyuruya ilişkin iş ve işlemlerin belirtilen tarihe kadar yapılmasını önemle rica ederim.”

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir