İkbal Gürpınar’dan Muhteşem Şiir Dinletisi

İkbal Gürpınar’dan Muhteşem Şiir Dinletisi
13 Eylül 2009

Ünlü spiker ve televizyon programı sunucusu İkbal Gürpınar, Çan Belediyesi tarafından bu yıl ilk kez ?Bu Ramazan Çan, Ramazan Etkinlikleriyle Bir Başka Güzel? sloganıyla düzenlenen etkinlikleri kapsamında iki bin kişiye muhteşem bir şiir dinletisi sundu.

Havanın yağışlı olması nedeniyle Çan Belediyesi?nin Ramazan etkinlikleri için kapalı pazaryerine kurduğu platformda seyircilerle bir araya elen İkbal Gürpınar, sahneye çıkarken alkış yağmuruna tutuldu. Etkinlikte ?Sol yanım ağrıyor? ve ?Ben seni sevdim? gibi şiirleri seslendiren İkbal Gürpınar, ayrıca anılarını anlattı. Şiir dinletisinin ortasında Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, İkbal Gürpınar?a Şeyh Edebali?nin Osman Beye nasihatının yer aldığı Kaleseramik Fabrikaları tarafından yapılan granit seramik panoyu hediye etti.
Yaklaşık 1,5 saat sahnede kalan İkbal Gürpınar?ın şiir dinletisini binlerce vatandaşın yanı sıra AK Parti Çanakkale Milletvekili Müjdat Kuşku ve eşi emekli öğretmen Aynur Kuşku, Çan Kaymakamı Hasan Gözen ve eşi Şükran Gözen, Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, Çan Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Bayram Ali Dur, Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Özkan, Belediye Meclis üyeleri ve ilçe merkezi ile köylerden gelen vatandaşlar izledi.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir