Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
İkizlerini Kaybetti, Üçüzleri Oldu

İkizlerini Kaybetti, Üçüzleri Oldu

3 yıl önce düşük nedeniyle ikizlerini kaybeden çiftin, tüp bebek yöntemiyle üçüzleri oldu.

Çanakkale?nin Biga İlçesi’nde 3 yıl önce düşük nedeniyle ikizlerinİ kaybeden polis memuru 35 yaşındaki Mehmet Demir ve eşi 28 yaşındaki Duygu Demir’in tüp bebek yöntemiyle üçüzleri oldu.

Evliliklerinin ilk yılında ikizlere hamile kalan Duygu Demir, dış gebelik nedeniyle hamileliğinin 2’nci ayında düşük yaptı. İkiz bebeklerine kavuşamadan kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan çift, 1 yıl önce tüp bebek sahibi olmak için tedaviye başladı. Duygu Demir, İstanbul Beylikdüzü?ndeki bir hastanede gördüğü tedavi sonunda üçüzlere hamile kaldı. Ancak hamileliğin zor geçmesi nedeniyle, doktorlar, Duygu Demir’e, bebeklerden birinin ana rahminden alınabileceği söylendi.

Doktorların bu uyarısına rağmen üçcüzleri doğurmaya karar veren Duygu Demir, 1 hafta önce Çanakkale Devlet Hastanesi’ne bağlı Bahattin ve Huriye Demircioğlu Çocuk Hastanesi’nde, üçüz erkek bebekler dünyaya getirdi. Atalay, ?Çağatay’ ve ?Berkay’ adı verilen üçüzlerin tek yumurta olmadığı için birbirinden kolaylıkla ayırt edilebildiğini belirten anne Duygu Demir, ?3 yıl önce ikizlerimizi dünyaya gelmeden kaybettiğimiz için çok üzülmüştük. Evliliğimizin 3’üncü yılında üçüzlerimiz oldu? dedi.

Üçüzlerin başından ayrılmayan anneanne Kıymet Abacılar bir anda 3 torun sahibi olmanın kendisini çok mutlu ettiğini söyledi.

[Haber ve Fotoğraf Kaynağı: haber3]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir