İl Emniyet Müdürlüğü’nden Gelibolu ve Biga’da Uyuşturucu Madde Operasyonu

İl Emniyet Müdürlüğü’nden Gelibolu ve Biga’da Uyuşturucu Madde Operasyonu
26 Eylül 2013

Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince Gelibolu ve Biga ilçelerinde uyuşturucu madde satıcılarına ve kullanıcılarına yönelik operasyon düzenlendi.

Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince Gelibolu’da düzenlenen operasyonda 3 şüphelinin yakalanarak, yakalanılan şüphelilerden 242 gram Bonzai maddesi ve 493 adet Ecstasy hap ele geçirildiği öğrenildi. B.E.K ? C.G ve S.Y isimli şahıslara ilgili yasal işlem yapıldığı belirtildi.

Ayrıca, İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Biga İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerinin uyuşturucu madde satıcılarına ve kullanıcılarına yönelik yaptığı çalışmalar kapsamında Biga’da yapılan operasyonda 4 farklı olayın failleri oldukları tespit edilen “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak” suçu şüphelisi 3 kişi ile “Uyuşturucu Madde Kullanıcısı” 4 şüpheli olmak üzere toplam 7 kişinin yakalandığı, haklarında yasal işlem yapılan S.D.D ve İ.A isimli kişilerin mahkemece tutuklandığı bildirildi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir