Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin’den Gökçeada Ziyareti

İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin’den Gökçeada Ziyareti

Uğurlu köyü muhtarı Veysel Demir’in köy hayrına daveti üzerine Gökçeada’ya giden İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin, Kuzu Limanı’ndaki karşılamanın ardından Belediyeye geçerek Belediye Başkanı Yücel Atalay’ı makamında ziyaret etti.

Burada açıklama yapılan İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin, “Gökçeada’mız bizim için çok önemlidir. Diğer İlçelerimiz gibi İl Özel İdaremizin imkanları ile Gökçeada’mıza yapabileceğimiz bir hizmet olursa her zaman hizmet etmeye hazırız ve her kapsamda adada yapılan her çalışmanın yanında olacağımızı ifade etmek istiyorum” şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Yücel Atalay da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ziyaretlere AK Parti Gökçeada İlçe Başkanı Tahir Sargut da eşlik etti. Ziyaretin ardından İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin, Uğurlu ve Eşelek Köylerini ziyaret etti.

Köy ziyaretlerinde vatandaşlar ile sohbet eden İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin, köy ziyaretlerin ardından Gökçeada’dan ayrıldı.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir