Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
İl Genel Meclisi Üyeleri Çanakkale Destanı Tanıtım Merkezini Ziyaret Etti

İl Genel Meclisi Üyeleri Çanakkale Destanı Tanıtım Merkezini Ziyaret Etti

Çanakkale İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin ve Meclis üyeleri Çanakkale Destanı Tanıtım Merkezini ziyaret etti.

Çanakkale Destanı Tanıtım Merkezi girişinde Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin ve Meclis üyelerini Orman ve Su İşleri Bakanlığı 3. Bölge Müdürü İsrafil Erdoğan, 3. Bölge Müdür Yardımcısı Salih Toprak ve Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Park Müdürü Ozan Hacıalioğlu karşıladı.

Bölge Müdürü İsrafil Erdoğan misafirlere 11 odadan oluşan merkezin yapısı ve işleyişi hakkında bilgi verdikten sonra gösterileri izlemek için salonlara geçildi. Her gösteri öncesi salonlar hakkında bilgi veren Bölge Müdürü İsrafil Erdoğan, Çanakkale İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin ve Meclis üyelerinin duygulu anlar yaşamasına sebep oldu, Meclis Üyelerinin özellikle hareketli platformlardan çok etkilendikleri gözlendi. Çanakkale Destanı Tanıtım Merkezi’nin çıkışında Çanakkale İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin, Bölge Müdürü İsrafil Erdoğan’a hitaben; “Çanakkale savaşını bizlere adeta yaşatan bu tesisin yapımında yürütülmesinde emeği geçenlere çok teşekkür ederim” dedi

[Medya Hedef]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir