Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
İl İkincisi Olan Sağlık Meslek Lisesi Voleybol Takımına Akşam Yemeği

İl İkincisi Olan Sağlık Meslek Lisesi Voleybol Takımına Akşam Yemeği

Çanakkale?de düzenlenen final maçında il ikincisi olan Biga Sağlık Meslek Lisesi Erkek Voleybol Takımı oyuncularına akşam yemeği verildi.

Dr. Yalçın Sığırcı tarafından organize edilen akşam yemeğinde bir konuşma yapan Biga Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Şadan Doğan yoğun programına rağmen bu daveti kıramadığını belirterek, bu başarıda emeği geçen başta Okul Müdürü Nermin Kunt?u, takım hocası Mesut Demir?i ve Sağlık Meslek Lisesi Erkek Voleybol Takım Oyuncularını tebrik etti. Dr. Yalçın Sığırcı ise sporla küçük yaştan bu yana ilgilendiğini ve bu tür başarıları her zaman destekleyeceğini söylerken, Okul Müdürü Nermin Kunt da bu yemeği tertip eden Dr. Yalçın Sığırcı?ya okulu ve takım oyuncuları adına teşekkür etti. Yemeğe Biga Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Şadan Doğan, Fenerbahçeliler Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Biga Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Nermin Kunt, Beden Eğitim Öğretmeni ve takım hocası Mesut Demir, takım oyuncuları ve basın mensupları katıldı.
İHA

Filtreler:

Yorumlar

rüya (19/05/2009 16:35)

bende çanakkale bigada okumak istiyom ne yapmam gerekir

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir