İl Müftülüğü Aile İrşad ve Rehberlik Bürosundan Fevzipaşa Ziyareti

İl Müftülüğü Aile İrşad ve Rehberlik Bürosundan Fevzipaşa Ziyareti
26 Ekim 2013

Çanakkale İl Müftülüğü Aile İrşad ve Rehberlik Bürosu, Fevzipaşa Mahallesi sakinlerine bir ziyaret gerçekleştirdi. Aile İrşad ve Rehberlik Bürosu faaliyetlerinin tanıtılıp anlatıldığı program kapsamında Fevzipaşa Mahale sakinleri ziyaret edildi.

Fatih Camii Müezzini Salih Cankı ve bir dönem vekil görev yapan Çağdaş Çakmak ile Aile İrşad Bürosu Koordinatörü Nimet Keseli Ustabaşı tarafından gerçekleştirilen ziyarette halkın sıcak karşılamasından memnun kalan görevliler, mahalleye en yakın camii olan Fatih Camiindeki kadınlara yönelik yapılan vaaz irşad programlarına da davet edildiler. İl Müftülüğünden yapılan açıklamada ziyaretlerin önümüzdeki günlerde devam edeceği belirtildi.

Aile İrşad Bürosu Toplantısı
Öte yandan Çanakkale İl Müftülüğü Aile İrşad ve Rehberlik Bürosu haftalık toplantılarına hız verdi. Aile İrşad Bürosunda gerek yüzyüze başvuruları kabul eden gerekse telefonla gelen danışmalara cevap veren büro görevlilerinin katıldıkları toplantıda genel meseleler ele alındı. Sıkça gelen soruların ve karşılaşılan sorunların konuşulduğu toplantıların haftalık olarak gerçekleştirilmesi kararı alındı.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir